1 200 000 maseczek od Procter & Gamble dla podopiecznych Polskiego Czerwonego Krzyża i Fundacji Polsat1,2 mln sztuk maseczek ochronnych przekazanych przez firmę Procter & Gamble jej wieloletnim partnerom ? Fundacji Polsat
Informacja prasowaPoznań, 2 marca 2018 r.Czy wiecie, że cieplejsza zima sprzyja większej zachorowalności? Jest to spowodowane tym, że przy wyższych temperaturach chętniej rezygnujemy z czapki czy szalika. Ubieramy się lżej,
Pełną piersiąSymbolem kobiecości, tym co wyróżnia płeć piękną są bez wątpienia piersi. Bazując na atawistycznych instynktach kojarzą się z płodnością, sytością i poczuciem bezpieczeństwa. Skoro aż tak przyciągaj
Dzień bez kamuflażu? spotkania online dla pacjentów z łuszczycą, AZS, pokrzywką i HS.27 sierpnia (czwartek), www.bezkamuflazu.infoKamuflaż ? za słownikiem języka polskiego to ?zręczne ukrycie prawdziwego stanu rzeczy? czy
Informacja prasowa ?Drugiej szansy nie będzie? ? te mocne, a zarazem niezwykle przekonujące słowa zostały użyte w kampanii edukacyjnej na temat pozyskiwania krwi pępowinowej przy porodzie. Celem akcji jest zachęcenie rodziców
Warszawa, 15 stycznia 2021 r.INFORMACJA PRASOWA ?Blue Monday?, czyli termin oznaczający najbardziej depresyjny dzień w roku, przypada rokrocznie w trzeci poniedziałek stycznia. ?Blue? w nazwie nie jest w tym wypadku określeniem k
Postmenopauza jest okresem życia po ostatnim krwawieniu miesięcznym. W coraz większym stopniu termin postmenopauza jest używany w znaczeniach różnych od oryginalnego. Termin menopauza bywa odnoszony do całego okresu pomenopauza
Zapytaj stomatologa – Bolący problem w jamie ustnej – afty. Dowiedz się co to są afty, dlaczego się tworzą i jakie są sposoby na złagodzenie bólu oraz szybkie leczenie aftSą nieestetyczne, bolesne i uciążliwe ?
Informacja prasowaPoznań, 13 września 2017 r.Stopy po wakacjach ? jak je zregenerować?Nasze stopy na wakacjach nie mają łatwo. Każdego dnia narażane są na otarcia i urazy. Długie, piesze wycieczki, odkryte buty oraz spacery
Zaczynają się 19 stycznia, a kończą 1 marca ? mowa o feriach zimowych. Niewątpliwie dla uczniów jest to czas odpoczynku i zabawy. Niestety nie wszyscy będą mieli okazję wyjechać na zimowiska.…