Wiadomości Branżowe

Wytrwaj w noworocznych postanowieniach

Wytrwaj w noworocznych postanowieniach
Nowy rok wiąże się z nowymi postanowieniami i celami, które często spisujemy sobie przed sylwestrem. Warto podejść do nich z dystansem, aby po raz kolejny nie okazało się, że pomysł był jedynie krótkotrwałą motywacją i po kilku dniach wrócimy do starych nawyków. Dlaczego jednak mamy podejść do naszych wielkich postanowień z dystansem? Często chcemy, aby pierwszy stycznia był dniem wielkiej przemiany, w której zmienimy nagle całe swoje życie: rzucimy palenie, schudniemy, zaczniemy regularnie uprawiać sport, czy będziemy  będziemy spędzać mniej czasu przed komputerem. Najlepiej skupić się na początku na jednym postanowieniu, a w perspektywie czasu dorzucać kolejne. Skupiając się na wszystkim, skupiamy się na niczym, więc od czego Ty zaczniesz Nowy Rok?Rzucam palenie!Palacze dzielą się na tych, którzy nie myślą w negatywny sposób o swoim nałogu, jak również na tych, którzy na każdym kroku podkreślają, że zamierzają skończyć z nałogiem. Pierwszy dzień nowego roku jest idealnym momentem, aby rozpocząć walkę i pozbyć się "śmierdzącego przyzwyczajenia".Warto

Nowy rok wiąże się z nowymi postanowieniami i celami, które często spisujemy sobie przed sylwestrem. Warto podejść do nich z dystansem, aby po raz kolejny nie okazało się, że pomysł był jedynie krótkotrwałą motywacją i po kilku dniach wrócimy do starych nawyków.

Dlaczego jednak mamy podejść do naszych wielkich postanowień z dystansem? Często chcemy, aby pierwszy stycznia był dniem wielkiej przemiany, w której zmienimy nagle całe swoje życie: rzucimy palenie, schudniemy, zaczniemy regularnie uprawiać sport, czy będziemy  będziemy spędzać mniej czasu przed komputerem. Najlepiej skupić się na początku na jednym postanowieniu, a w perspektywie czasu dorzucać kolejne. Skupiając się na wszystkim, skupiamy się na niczym, więc od czego Ty zaczniesz Nowy Rok?

Rzucam palenie!

Palacze dzielą się na tych, którzy nie myślą w negatywny sposób o swoim nałogu, jak również na tych, którzy na każdym kroku podkreślają, że zamierzają skończyć z nałogiem. Pierwszy dzień nowego roku jest idealnym momentem, aby rozpocząć walkę i pozbyć się "śmierdzącego przyzwyczajenia".

Warto podzielić sięnaszym postanowieniem z najbliższymi, którzy będą nas wspierać i pomagać w wytrwaniu pierwszego miesiąca, który wg osób, które wygrały walkę z nałogiem był najgorszy. Gwarantowane lepsze zdrowie, samopoczucie i więcej czasu w pracy, dzięki czemu nie trzeba będzie po raz kolejny zabierać zadań z biurka firmowego do domu.

Zacznę uprawiać sport i schudnę!

Najpopularniejsze postanowienie noworoczne i na pewno usłyszycie o nim od wielu znajomych. Ilu z nich naprawdę wytrwa? Na pewno niewielu, a szkoda bo efekty są naprawdę rewelacyjne. Jeśli zdarzało się Wam przychodzić do pracy zmęczonymi i bez energii, warto przed nią pobiegać, pójść na basen, fitness, czy siłownię. Nawet jeśli musimy być w biurze wcześnie rano, wystarczy półgodzinna rozgrzewka w domu. Sport pobudza zdecydowanie lepiej niż kawa i jest dostępny dla wszystkich.

A to już wiesz?  Kolorowe rolki Scotch-Brite?

- Najlepszym przykładem jest bieganie, które w Polsce zyskuje coraz więcej zwolenników. Nie potrzebujemy specjalistycznego sprzętu, a żeby poczuć przypływ endorfin wystarczy tylko 30 minut - mówi Przemysław Styrna, New Business Manager Grupa 365 NET. - Warto przed pracą przebiec kilka kilometrów i wejść do biura pełnym energii. To przekłada się na efektywność pracy i lepsze samopoczucie w ciągu dnia, a dodatkowo możemy zarazić pozytywną energią pozostałych współpracowników - dodaje.

Jeśli w pracy musisz myśleć i opracowywać różnego rodzaju strategie, warto w ostatnim dniu roku zastanowić się nad strategią naszych postanowień. Przeanalizujmy dokładnie spisaną listę i zaplanujmy, które z punktów będziemy realizować w danym czasie. Jeśli po raz kolejny wszystko będziemy chcieli zmienić pierwszego stycznia, może okazać się, że w kolejnym roku nasza lista będzie wyglądać dokładnie tak jak obecna.

GRUPA 365 NET to innowacyjna agencja działająca w obszarze cross-marketingu zintegrowanego wpieranego najnowszymi osiągnięciami technologii w dziedzinie komunikacji PR.Proponujemy kompleksową obsługę 360 oraz doradztwo w obszarze strategii reklamy, marketingu, promocji i PR. Jesteśmy ekspertami działań online w sieci Internet - gdzie rozwijamy projekty o silnym potencjalne komercjalizacji.
 
NR1WINTERNECIE.pl to nasz adres www i miejsce, o które zabiegamy dla naszych klientów.

Więcej na: http://www.NR1wINTERNECIE.pl 

http://www.grupa365net.pl oraz http://www.facebook.com/grupa365net 

 

 

 

Źródło GRUPA 365 NET. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy